Kaugjuhtimine on targa kodu jaoks oluline, see muudab vahemaad olematuks ning annab teile võimaluse kasutada targa maja hüvesid ka kodust eemal olles. Nii näiteks saate avada oma mobiiliseadmelt varem kohale jõudnud külalistele välisukse või panna pakaseliselt suusarajalt tulles saun õigeks ajaks sooja. Niisama lihtsalt saad kontrollida koduse videovalevesüsteemi lülitatud kaameraid või avada väravaid.

Tark valgustus

Tark, isikupärane kodu

Sõltuvalt päevasest tegevuskavast, muusikalistest maitsetest ja suvepuhkuste graafikust, annab 4Sight teile võimaluse KUI > SIIS põhimõttel toimivaid seadeid kasutades rõõmu tunda erinevatest automaatika funktsioonidest. Kui olete ühtede seadetega liialt harjunud ning vajate muutust, palun väga – võtke lihtsalt kasutusele uus ja huvitav seadete pakett ning üllatage ennast.

Amazon Alexa valgustus

Juurdepääsu andmine

Olenemata sellest, kas viibite oma kodu lähedal paiknevas ostukeskuses või teisel pool maakera, Control4 4Sight võimaldab teil oma maja tegemistega reaalajas kursis olla. Vaadake üle interneti nii maja sees kui väljas paiknevate kaamerate pilti, avage või sulgege garaaži väravad, välisuks või juhtige valgustussüsteemi. Kõik need toimingud on vaid paari nupuvajutuse kaugusel.

Nutikodu valgustus

Reaalajas teated ja hoiatused

Control4 automaatikasüsteem informeerib teid kõikidest sündmustest ja vahejuhtumitest, mis kodus võivad aset leida. Loomulikult teete valiku nendest sündmustest, millest süsteem teid hoiatama hakkab, ise. Kiiresti ja lihtsalt saate automaatikasüsteemile oma eelistustest teada anda ning õpetada talle, millistest sündmustest tuleb teavitada viivitamatult ning millistest iga nädala tagant.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS