Control4 abil saab ka kõige keerulisem meelelahutuskeskus lihtsa ja mugava juhtimise, võimaldades selle kasutamisest rõõmu tunda ka kõige tehnikakaugemal inimesel. Nii saate oma eelistusi muuta lihtsalt ja mugavalt, ilma lisakoolituseta või juhendit lugemta.
Tekib küsimus, et kuidas see kõik ühtäkki lihtsaks saab, mis enne keeruline oli? Erinevate seadmete juhtimine toimub läbi koduautomaatika kontrolleri, mis jagab seadmetele käske ja kontrollib nende staatust. Näiteks selleks, et vaadata Telia TV’d piisab Control4 puldil vajutada nuppu “Watch” ning teha valik “Telia TV”, mille peale lülitatakse Teler sisse, käivitatakse ressiiver ja Telia digiboks ning aktiveeritakse vastavad sisendid teleril ja ressiiveril. Selle tegevuse tarbeks peale Control4 puldi ühtegi teist pulti kasutada vaja ei ole. Analoogselt Telia TV vaatamisele saab valikutesse lisada näiteks Apple TV, DVD mängija, Starmani digiboksi ja palju muid seadmeid, ning ka nende juhtimisega saab hakkama üksainus Control4 pult. Samalihtne, kui seadmete sisselülitamine on ka väljalülitamine, mille jaoks piisab vajutada nuppu “Room Off” ja kõik seadmed lülitatakse välja. Näiteks on võimalik meelelahutuskeskus välja lülitada välisukse juures oleva lülitiga, selliselt tead, et ei pea üksikuid seadmeid üle kontrollima.

Parim universaalpult NEEO

Audiosüsteem ja enamgi veel

Avardage oma meelelahutussüsteemi kasutusmugavust. Piisab vaid ühest Control4 juhtimispuldist, et seadistada Blu-Ray mängijat, satelliidilt tulevat signaali, voogesituskanaleid (Spotify, Tidal, Tunein jpt.) ning isegi oma playlistil olevat lemmikmuusikat. Arusaamine juhtimispuldist muutub aga sootuks, kui sama puldiga saate reguleerida ka termostaadi tööd või ruumide ja õue valgustust.

Targa kodu kino meelelahutuskeskus

Tõeline kodukino

Control4 võimaldab teil luua endale kodukino-süsteem, mille kaudu saadav elamus on võrreldav mis tahes kinoga. Vajutage PLAY-nuppu ning ekraan lööb helendama, DVD-mängija ja kinosüsteem lülituvad sisse, aknakatted liiguvad ette ja tuled lähevad sujuvalt maha. Käes on kino vaatamise aeg.

Tsentraalne audio

Ümbritse end kvaliteetse muusikaga

Control4 muudab muusika voogesituse standardiks kõikides helisüsteemides. Hommikuseks ärkamiseks võite valida mõne lemmikraadiojaama hommikuprogrammi või seadistada selleks sobiva heliteose oma playlistist. Lihtsa nupuvajutusega süüdake või kustutage tuled ning kuulake oma lemmikmuusikat kõikjal, alates köögist kuni aiamajani.

Kodune meediakeskus

Totaalne video voogesitus kogu majas

Tehke nii, et meelelahutuskeskuse poolt edastatav, suurepärane heli- ja pildikvaliteet jõuaks igasse ruumi teie majas. Jagage oma filmikogus olevaid linateoseid, kaabeltelevisiooni ja satelliitkanalite voogesitust kõikjal, kus seda vajalikuks peate. Ja ei mingit eraldi seadistamist ega häälestamist – Aitame luua lahenduse, kus kõik keeruline on lihtsasti juhitav.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS