Control4 nutika valgustuse võimaluste piiriks on teie fantaasia, hõlmates endas energiasäästu, turvalisust, meeleolu- ja töövalgustust, automaatset sisse- ja väljalülitamist jpm. Kas asute targa valgustuse võimalusi avastama ühest ruumist või tervest majast, otsustage ise.

Piiramatud võimalused
Control4 targa kodu lülitid lisavad mugavust igasse kodusse, olgu see suur või väike. Paigaldades seinal olevale lülitile väikese lisanupu, saate koju tulles lisaks valgusele sisse lülitada ka oma teleri, arvuti, kohvimasina või kõlama panna oma lemmikmuusika. Nutikaid lüliteid saab seadistada selliselt, et välisukse juures olevast lülitist kustutatakse kõik tuled ning lülitatakse välja elektritarbijad. Nii ei pea te muretsema, kas kusagil on mõni tuli põlema või arvuti tööle jäänud.

Tark valgustus

Juhtmevaba valgustus

Juhtmevaba valgustussüsteem on lahendus, mille puhul toimub infovahetus lülitiga läbi õhu. See annab võimaluse asendada olemasolevad lülitid tarkadega ilma, et selle jaoks oleks tarvis teha suuremahulisi ümberehitustöid. Ei mingit juhtmete süvistamist ja seinte puurimist.

Amazon Alexa valgustus

Hääljuhitavad valguslahendused

Control4 nutivalgustusele on võimalik lisada ka Amazon Alexa lisaseade, mis kuulab teie sõna. Nii saate koju tulles öelda Alexale, et see tuled sisse lülitaks või siis hubasema meeleolu loomiseks valgustust 40% võrra maha keeraks. Lihtne.

Nutikodu valgustus

Keskne valgustussüsteem

Keskne valgustussüsteem on suurepärane lahendus neile, kelle hoone on alles projekteerimise staadiumis või kes on ette võtnud suuremahulise ümberehituse. Sel puhul paigutub keskne valgustussüsteem elektrikilpi ja ruumide seintele seatakse minimalistliku disainiga sõrmistikud, mille nuppe saab vastavalt soovile seadistada.

Automaatne valgustus

Välisvalgustus

Seadistades oma õuevalgustuse nii, et see päikeseloojangul sisse ja varahommikul välja lülitub, hoiate kokku energiat ja säästate keskkonda. Hilise kojujõudmise või külalise puhul lülitub õuevalgus automaatselt sisse ning kodu häiresse minekul hakkab õuevalgustus vilkuma, andes ümbruses viibivatele inimestele märku häires oleva hoone asukohast.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS