märts 10, 2018

Audiosüsteemi jagamine tubade vahel

Audiosüsteemi jagamine

Audiosüsteemi jagamine ja SpotifyPole vahet, kas teie maja on äsja valminud, renoveerimise staadiumis või väärika ajalooga, võimalusi selle muusikaga täitmiseks on mitmeid. Kuigi mingeid reegleid selles vallas järgida ei tule, eelistatakse kodudes kõige enam kasutada süvistatavaid kõlareid. Lakke paigaldatakse ümmarguse ning seintesse kandilise raamidega kõlareid. Et need võimalikult hästi interjööriga harmoneeruksid, on võimalik väljapaistvad osad sobiva värvitooniga katta.

Jagatud audiosüsteemi suurimaks eeliseks on kahtlemata see, et keegi ei pea oma muusikalist maitset teistele peale suruma. Igale pereliikmele genereeritakse unikaalne võti, mis võimaldab tal “oma territooriumil” oma lemmikmuusikat kuulata. Nii võib isa meilidele vastamise taustaks inspireerivat džässi kuulata, samal ajal kui ema jõusaalis hoopis hoogsamaid rütme naudib. End oma tuppa lukustanud teismeline tütar võib rahulikult truuks jääda Taylor Swiftile ja poeg Prodigyle. Jagatud audiosüsteemi puhul on see võimalik.

Muusika voogesituse platformidega nagu SpotifyRhapsody, Tuneln või Deezer saate oma listi paigutada sõna otseses mõttes miljoneid lugusid. Ja kindlasti ei tule voogesituse puhul teha mis tahes kompromisse heli kvaliteedi osas. Näiteks Tida võimaldab heliteosed kuulajateni toimetada CD-st parema kvaliteediga. Mitte ükski noot ega helivarjund ei jää kuulamata.

Audiosüsteemi on võimalik mugavalt ka nutikodu valgustuse ja muude lahendustega siduda. Nii saate õhtusööki nautima asudes öelda oma audiosüsteemile “õhtusöök” ning otsekui võluväel hakkab mängima rahulik muusikapala, tubade valgustus muutub sujuvalt tuhmimaks ning akende ette langevad rulood. Hommikul ärgates võite juhtpuldil vajutada nupule “tere hommikust” ning köögi tuled süttivad, kohvimasin hakkab tööle, kardinad liiguvad eest ning kõlama hakkab reibas uudisteprogramm.

Nutikodu jaoks loodud lahendused annavad teile rohkem võimalusi oma põhitegevusele keskenduda ning muudavad teie igapäevased toimetused mänguliseks ja lihtsaks. Kui siia juurde lisada veel kuhjaga positiivseid emotsioone iga päev ja aastast aastasse, siis olete endale kindlasti väga tänulik, et ühel päeval otsustasite oma kodust nutikodu teha.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS