Control4 automaatikalahendusega on võimalik virtuaalselt juhtida ka erinevaid turvalisusega seotud seadmeid ja süsteeme. Meie targad lukud, videovalve-seadmed, häiresüsteemid ja muud tarvikud ühilduvad perfektselt juhtimispuldi ning teie mobiiliseadmetega, mis annavad teile reaalajas ülevaate kodus või büroos toimuvast.

Kompromissitu turvalisus loob meelerahu
Control4 automaatikaseadmed hoiavad teid koduste asjadega kursis. Kui garaažiuks jääb avatuks, keegi siseneb majja, keldrikorrusel lõhkeb veetoru või leiab aset mõni muu sündmus, informeerib süsteem teid toimuvast, et saaksite vajalikul viisil reageerida. Ei mingeid ebameeldivaid üllatusi enam.

Lukud ja hoiatussüsteemid

Juhtige virtuaalselt oma lukkude tööd, andes kellelegi juurdepääsu teie kinnisvarale või jättes kellegi sellest õigusest ilma. Süsteem informeerib teid viivitamatult, kui mõni uks jääb lukustamata või leiab aset mõni muu soovimatu sündmus. Loomulikult ei ole mingit vahet, kui kaugel te oma kodust antud hetkel olete. Oluline on vaid interneti olemasolu.

Nagu oleksite kodus

Mockupancy™ on Control4 turvalahendus, mis kopeerib teie äraolekul valgusrežiimi seadeid ning teleri ekraanilt ruumi kuvatavaid varjundeid. Nii jätab süsteem soovimatule külalisele mulje nagu oleksite kodus ning naudiksite oma õdusaid õhtutunde. Control4 Mockupancy™ loob teie kodule täiendava turvalisuse taseme, millest võib teatud juhtudel väga palju kasu olla.

Video-monitooring kõikjalt

Control4® mobiilirakenduse abil saate reaalajas jälgida nii maja sees kui väljas paiknevate turvakaamerate poolt edastatavat pilti. Vajadusel saate otse oma mobiiliseadmelt teha maja turvasüsteemis vajalikud muudatused või kaasata turvaettevõte probleemi lahendama. Otse loomulikult võite sel hetkel asuda mis tahes maailma punktis, kus on olemas internet.

Automaatne valgustus

Aktiveeri ja tühista

Oma maja turvasüsteemi saate mugavalt nii aktiveerida kui käskluse tühistada intuitiivselt toimiva mobiili- või Control4 juhtimisseadme puutetundliku ekraani abil. Kui olete välja minemas ja maja jääb tühjaks, siis piisab vaid nupule AWAY vajutamisest, mis lukustab kõik uksed, paneb maja valvesse ning lülitab sisse valvekaamerad.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS