veebruar 28, 2018

Kodune audio

Ueel tasemel koduaudiosüsteem

 koduaudioUus tähendus kodusele audiosüsteemile

Tänapäevane tehnoloogia võimaldab oma lemmikmuusika voogesitamiseks kasutada erinevaid võimalusi. Üks lihtsamaid viise selleks on hankida endale massiivne boombox, mis esiku põrandale asetatuna “toidab” müraga ära ka kõige kaugemad korteri sopid ning pealegi saab selle välja minnes mugavalt õlale tõstes kaasa võtta.

Kel nõudmised heli võimsusele tagasihoidlikumad, võivad näiteks mõnest sõbralike hindadega netipoest osta hulga kell-raadiod ning need mugavalt oma elamises laiali paigutada. Seejärel tuleb kell-raadiod oma lemmikraadiojaama sagedusele häälestada, et siis kõikjal oma lemmikmuusikat kuulata.

Samuti on võimalik oma ruumidesse paigutada interjööriga harmoneeruvad, juhtmevabad Bluetooth-kõlarid ning hoolitseda selle eest, et nendesse jõuaks kvaliteetne signaal teie audiosüsteemilt. Sellest lahendusest vaid lühikese sammukese kaugusel on professionaalide poolt paigaldatud helisüsteem, mis tänu hoolikale eeltööle võimaldab kuulamisala (elutuba, kabinet, ateljee) helinaudingu viia maksimumini.

Kui tunnete huvi just viimase audiosüsteemi lahenduse vastu, siis soovitame meie blogis veidi ringi vaadata. Loodame, et leiate siit üht-teist huvitavat, mida oma nutikodu audiosüsteemi loomisel kõrva taha panna ning millele tähelepanu pöörata.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS