Sisekliima juhtimiseks sobib suurepäraselt Control4 termostaat, mis võimaldab juhtida ja hoida ruumide temperatuuri, niiskustaset ning õhukvaliteeti. Paraku osatakse neist puudust tunda alles siis, kui ollakse neist mingil põhjusel ilma jäänud.

Targa maja lahendus, kus on kasutusel Control4 juhtmevaba termostaat oskab hoida temperatuuri ka siis, kui näiteks keskküttesüsteemis vee temperatuur oluliselt muutub, sest termostaat jälgib ruumides olevat õhutemperatuuri ja reguleerib radiaatorit vastavalt sellele.

Control4 juhtmevabal termostaadil on enam kui 50 aasta pikkune koduse kliima reguleerimise kogemus. Nutikad, energiasäästlikud ning kasutajasõbralikud termostaadid võimaldavad juhtida niiskustasemeid, automatiseerida aknakatete liikumist, suusatamast tulles sauna õigel ajal sisse lülitada ning programmeerida terve maja maksimaalselt energiasäästlikuks. Control4 termostaat ühildub suurepäraselt maailma enamlevinud kaubamärkidega ning seda on lihtne integreerida põrandakütte, sundventilatsiooni, sega- ja maakütte süsteemidega.

Koduautomaatika sisekliima termostaat

Juhtmevaba termostaadi omadused:
• Juhtmevaba termostaat hoiab ühtlast temperatuuri ja niiskustaset, sõltumata kella- või aastaajast.
• Isikupäraseid mugavussätteid on võimalik käivitada vastavalt graafikule või paari puudutusega oma telefoni või termostaadi puuteekraanilt.
• Gaasi- ja elektrikaminat on lihtne ja mugav juhtida mis tahes nutiseadmelt.
• Aknakatete liikumist on võimalik programmeerida selliselt, et need langeksid alla päeva kõige palavamal perioodil, aidates säästa ruumide jahutamise kulusid.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS