NUTIKODU JUHTIMINE ON VÄGA LIHTNE JA MUGAV

Control4 suurepärase disainiga, lihtsasti loetavad ekraanid ja puldid muudavad targa kodu juhtimise lihtsaks ja mugavaks. Kõik operatsioonid ja seadistused, mis tunduvad esmapilgul keerulistena, on Control4 juhtseadmete abil muudetud lihtsaks ja intuitiivseks. Loogiline menüüde struktuur muudab Control4 automaatikasüsteemide juhtimise lihtsaks iga kasutaja jaoks.

Juhtmega ja juhtmeta

Puutetundlikud ekraanid jagunevad seina- ja lauapealseteks ning nende diagonaal on 7″ või 10″ tolli. Ekraaniga on väga lihtne surfata erinevate playlistide vahel, aktiveerida soovitud kodukliima või valgustuse režiime jpm. Integreeritud video tugi võimaldab tugitoolist tõusmata mugavalt järele vaadata, kes on välisukse taga ning soovi korral talle uks avada. Ekraani abil saate ka ülakorrusel või kõrvaltoas magaval lapsel silma peal hoida või kõiki sööma kutsuda.  Seadme HD-tugi tagab kvaliteetse heli ja video.

Control4 juhtekraan on alati avatud ning seetõttu puudub vajadus eraldi mobiilirakenduse avamise järele nagu see on nutitelefoni või tahvelarvuti puhul. Control4 puhul on vajalikud menüüd teil alati käepärast.

Klassikaline juhtpult

Control4 juhtimispuldi kasutusele võtmine võimaldab asendada kõik telerilaual olevad puldid ühega, mis suudab kontrollida kõiki audio- ja videoseadmeid, ruumide sisekliimat, valgustusrežiime, ruloode liikumist ja palju muud.

Suurepärase disainiga juhtimispulti on väga lihtne käsitseda isegi pimedas. Pult toimib kiiresti igas olukorras ega vaja suunamist ühelegi seadmele. Puldi ekraan on informatiivne ja loogilise menüüga.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS