Lülitid, valgusregulaatorid ja sõrmistikud

Nutikat kodu on küll võimalik juhtida erinevate seadmete abil ent kõige lihtsam viis selleks on siiski harjumuspäraste, seinal paiknevate lülitite kasutamine. Lisaks valgustuse kontrollimisele saab seinalülititele paigaldada praktiliselt kõiki targa kodu juhtimise funktsioone ja võimalusi, olgu selleks siis kliimasüsteemi või kodukino juhtimine. Meie pakutavad lülitid näevad head välja.

Juhtmega ja juhtmeta

Juhtmega lahenduste puhul kasutame lüliteid, mis on mõeldud keskse valgussüsteemi kaudu juhitavaks. Keskne valgustussüsteem on suurepärane  lahendus neile, kelle hoone on alles projekteerimise järgus või kes on ette võtnud suuremahulise ümberehituse. Sellise lahenduse puhul toimub valgustuse lülitamine elektrikilbis ja tuppa paigaldatud lüliti ülesandeks on jagada käsklusi kontrollerile läbi võrgu.

Juhtmeta lülitisüsteemide puhul pole suuremate ümberehituste ettevõtmine vajalik  ning reeglina piisab vaid seinal paikneva lüliti vahetamisest. Kontrolleri ja lüliti vahel vahetatakse infot läbi õhu, kasutades selleks ZigBee protokolli.
Vaata lisaks: Nutikas Valgustus

Paindlikud kasutusvõimalused

Control4 lülititele on võimalik seadistada 1-6 LED-taustavalgustuse ja graveeringuga nuppu. Nuppudele saab seadistada erinevaid funktsioone nagu näiteks kodust lahkudes kõikide tulede kustutamine, teleri välja lülitamine ja ukse lukustamine ning seda kõike vaid ühe nupuvajutusega.

Alumisele reale saab nuppe paigutada kahes reas, mis võimaldab reguleerida valgustust või helitaset. Ümbrisraamide valikus on lisaks plastikule ka harjatud terases. Raame ja nuppe on võimalik tellida 12 erinevas värvitoonis nii läikiva kui matistatuna.

Täpsema värvi- ja materjalivalikuga saate tutvuda SIIN.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS