jaanuar 27, 2018

Targa maja lahendus

Targa maja lahendusSaadaval kõigile

Tark maja ei ole enam luksus, mida saavad endale lubada ainult rikkad, vaid üha enam levinud süsteem, mis muudab koduse elukorralduse mugavamaks ja säästlikumaks. Targa maja lahendus hõlmab näiteks valgustust, kütet, jahutust ja ventilatsiooni, kodumasinaid ning turvasüsteemi, mida kõike saab arvuti või nutiseadmega hallata nii kodust kui ka kaugemalt.

Meie lahendused

Meie pakutavad targa maja lahendused kindlustavad energiasäästu tänu kogu tehnika optimeerimisele. Näiteks reguleerib süsteem kütet ja ventilatsiooni vastavalt välistemperatuurile või sellele, kas pererahvas viibib parajasti kodus või ei. Lisaks kontrollib see õhukvaliteeti, tagades niimoodi alati tervisliku sisekliima. Sageli paigaldatakse koos süsteemiga ka spetsiaalsest kangast motoriseeritud kardinad, mis aitavad säilitada ruumide temperatuuri. Peale selle hoiab süsteem silma peal võimalikel veeleketel. Turvalisuse suurendamiseks saab näiteks ustele paigaldada liikumisi registreerivad andurid ja videofonosüsteem näitab, kes on ukse taga.

Tark maja ja valgustus

Eraldi mainimist väärivad erinevad valgustuse juhtimise võimalused: näiteks valgustite automaatne dimmerdamine nii sees kui ka väljas või valgustuse sidumine muusika rütmi või vaadatava filmiga. Süsteemi saab seada nii, et sa ei pea enam kunagi saabuma pimedasse koju või et turvahäire korral süttivad põlema kõik tuled majapidamises. Liikumisandurid hoolitsevad selle eest, et ruumist lahkudes saab tuli alati kustutatud. Kõik need lahendused aitavad säästa energiat ja raha ning luua kodus meeldiva ja turvalise õhkkonna.

Control4 targa maja lahendus

Koduautomaatika peab olema kogu pere jaoks lihtsasti kasutatav ja sobituma kodusesse keskkonda loomulikult. Turul on saada tohutult erinevaid nutikodu seadmeid, ent süsteemi planeerimisel tuleb välja sõeluda parimad tooted, mis on vastupidavad ka igapäevasel kasutamisel – Control4 tooted vastavad nendele nõudmistele. Erinevalt tänapäevastest mobiiltelefonidest, mis on loodudki kestma vaid paar aastat, peavad nutikodu seadmed sind teenima vähemalt 5-10 aastat. Seejuures ei maksa karta, et süsteem ajast maha jääb, sest kõiki Control4 seadmeid saab tehnoloogia arenedes uuendada ja täiendada.

Nutikodu puhul peab paika ütlus, et kui oled seda proovinud, ei kujuta sa enam oma elu ilma selleta ette. Lisaks sellele, et see on mugav, aitab säästa raha ja suurendab turvatunnet, tõstab see ka sinu kinnisvara väärtust, sest üha enam inimesi eelistab uue kodu soetamisel targa maja lahendusega varustatud elamuid. Me elame põneval ajal, sest nii paljud asjad, mis olid veel mõni aeg tagasi tulevikutehnoloogia, on nüüd kättesaadavad pea igaühele.

TEIE SOOVID - MEIE TEOSTUS